Monday 12 Apr Mon 12 Apr
Tuesday 13 Apr Tue 13 Apr
Wednesday 14 Apr Wed 14 Apr
Thursday 15 Apr Thu 15 Apr
Friday 16 Apr Fri 16 Apr
Saturday 17 Apr Sat 17 Apr
Sunday 18 Apr Sun 18 Apr
 
 
 
 
 
 
Fit4Kids (v.a. 13 jr) 17:00 - 18:00 Marcel de Groot 
 
 
 
Zumba 19:00 - 19:50 Sema Fildis 
Bootcamp 19:00 - 19:50 Marcel de Groot 
Spinning 19:00 - 19:50 Astrid Smit 
Bootcamp 20:00 - 20:50 Marcel de Groot 
Pilates / Fusion 20:00 - 20:50 Caroline Sheklanova 
Spinning 20:00 - 20:50 Astrid Smit 
Mindfull Yoga 09:00 - 09:50 Ursula Lankreijer 
 
Senioren Fitness 10:00 - 10:50 Ursula Lankreijer 
 
 
Kids Kickboksen (6t/m12) 16:30 - 17:20 Salvester de Graaf 
 
 
Kids Kickboksen (13t/m18) 17:30 - 18:20 Salvester de Graaf 
 
Thaiboksen mannen 19:00 - 19:50 Salvester de Graaf 
 
 
Fusion 20:00 - 20:50 Marcel de Groot 
Ladies Kickboksen 20:00 - 20:50 Salvester de Graaf 
 
Pilates 09:00 - 09:50 Caroline Sheklanova 
 
BodyShape 10:00 - 10:50 Caroline Sheklanova 
 
 
 
 
 
 
Kids Kickboksen 18:00 - 18:50 Moreno Merhai 
Kickboxing, training 19:00 - 19:50 Moreno Merhai 
Bootcamp 19:00 - 19:50 Marcel de Groot 
Spinning 19:00 - 19:50 Astrid Smit 
Bootcamp 20:00 - 20:50 Marcel de Groot 
Spinning 20:00 - 20:50 Astrid Smit 
Zaktraining 20:00 - 20:50 Moreno Merhai 
Mindfull Yoga 09:00 - 09:50 Ursula Lankreijer 
 
Perfect Pilates 10:00 - 10:50 Ursula Lankreijer 
 
 
 
 
 
 
 
Ladies Kickboksen 19:00 - 19:50 Salvester de Graaf 
 
 
Fusion 20:00 - 20:50 Marcel de Groot 
Zaktraining 20:00 - 20:50 Salvester de Graaf 
 
Fusion 09:00 - 09:50 Paula Zee van de 
 
 
 
Senioren Fitness 11:00 - 11:50 Paula Zee van de 
 
Fit4Kids (v.a. 13 jr) 17:00 - 17:50 Marcel de Groot 
Kids Kickboksen (6t/m12) 17:00 - 17:50 Salvester de Graaf 
 
Kids Kickboksen (13t/m18) 18:00 - 18:50 Salvester de Graaf 
Thaiboksen mannen 19:00 - 19:50 Salvester de Graaf 
 
 
Zumba 20:00 - 20:50 Sema Fildis 
 
 
 
Spinning 09:30 - 10:30 Astrid Smit 
 
Zaktraining 10:15 - 11:15 Salvester de Graaf 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spinning 09:30 - 10:30 Astrid Smit